Agro produktai

KAIP EFEKTYVIAI IR KOKYBIŠKAI PAKUOTI ŽEMĖS ŪKIO PRODUKTUS?
Turime automatizuoto žemės ūkio produktų pakavimo sprendimus bet kuriam produktui. Nuo žemės riešutų supakavimo pirkėjams prekybai parduotuvėje iki ūkininkams skirtų trąšų ar sodininkams supakuotų maišuose durpių. Pakavimo sprendimų architektai iš „Foldsolutions“ nuolat stebi rinką ir įgyvendina jums pažangiausius pakavimo variantus. Susisiekite su mūsų ekspertais, jeigu jau pradėjote gamybą, bet dar nežinote kaip supakuoti savo prekę. Išsiaiškinsime našumo poreikius, suprojektuosime ir pristatysime pakavimo įrangą. Apmokysime darbuotojus ja naudotis ir suteiksime priežiūros garantiją.

KOKIEMS AGRO PRODUKTAMS TURIME FASAVIMO ĮRENGIMUS
Nesvarbu kokį produktą užauginote ar pagaminote. Pasiūlysime galimų pakavimo variantų iš jau patikrintų rinkoje sprendimų. Ką gali supakuoti mūsų pristatoma ir įdiegiama pakavimo įranga? Vaisiai: obuoliai, kriaušės, bananai, citrusiniai vaisiai, vynuogės, braškės, avietės, serbentai, slyvos, persikai ir kt. Daržovės: pomidorai, agurkai, morkos, svogūnai, bulvės, salotos, paprikos, žirneliai, žiediniai kopūstai ir kt. Grūdai ir miltiniai produktai: ryžiai, kviečiai, miežiai, grikiai, kukurūzai, avižos, dribsniai, makaronai, duona ir kt. Kiaušiniai. Aliejus, cukrus, kava, arbata, medus, riešutai, sėklos, prieskoniai. Gamtos gėrybės: grybai, uogos, lazdyno riešutai, graikiški riešutai, migdolai, saulėgrąžų sėklos. Trąšos, durpės, chemikalai.

KOKIUS ŽEMĖS ŪKIO PRODUKTŲ PAKAVIMO SPRENDIMUS SIŪLOME
Planuodami ir projektuodami visada nuodugniai išsiaiškiname jūsų poreikius bei numatomus kaštus pakavimo įrangai. Įsigiliname į situaciją gamybos ir pakavimo vietoje. Parengiame 3D modelį, kuriame matysite kaip būsimi įrenginiai atrodys jūsų patalpose ir kaip derinasi su jau esančia gamybos įranga. Vidutiniškai pakavimo įrangos paruošimas ir paleidimas trunka nuo 1 iki 12 mėnesių.

Pateikiame keletą pieno produktų pakuotės sprendimų, kuriuos verta apsvarstyti.

Plastikinės dėžės arba indeliai – šios pakuočių formos yra patvarios, lengvos ir suteikia vartotojams galimybę gerai apžiūrėti produktą.

Kartoninės dėžės ir dėžutės – didesnėms agro produktų partijoms naudojamos kartoninės dėžės, kurios tvirtos, patvarios ir lengvai perdirbamos.

Plastikiniai „Doy Pack“ maišeliai – labai populiari pakuotė produktams, kuri gaminama iš lankstaus, tvirto, atsparaus drėgmei ir oro patekimui plonasienio plastiko. Pakuotė gali turėti sandarų „Zip Lock“ užtrauktuko tipo užraktą, dėl to pirkėjui patogu naudoti supakuotą produktą dalimis, atidaryti ir uždaryti pakuotę pakartotinai ir ilgiau išlaikyti jį šviežią.

Plastikiniai „Pillow Bag“ ir „Stabilo Bag“ plėvelės maišeliai – tiek maisto, tiek ne maisto produktams naudojama ir labai paplitusi pakuotė. „Pillow Bag“ patogi ir patikima pagalvėlės formos pakuotė gaminama iš plonasienio plastiko plėvelės, kuri išvaizdžiai guli lentynose. „Stabilo Bag“ taip pat patikimai apsaugo supakuoto produkto šviežumą, atrodo kaip klostuotas stovintis maišelis, kuris gražiai stovi pastatytas ir traukia pirkėjų akį.

Maišai ir maišeliai – grūdai, pupelės, riešutai ir kt. dažnai būna supakuoti į maišelius. Tokios pakuotės užtikrina gerą apsaugą nuo drėgmės ir nešvarumų.

Aliuminio folija – kai kurie agro produktai, tokie kaip kavos pupelės ar džiovinti vaisiai, gali būti pakuojami į aliuminio foliją. Ši pakuotė suteikia apsaugą nuo oro, šviesos ir drėgmės.

Specialūs pakavimai – žemės ūkio chemikalai arba trąšos dažnai pakuojami į specialiai pagamintus konteinerius, plastikines pakuotes, bakelius arba maišus. Tokia pakuotė turi atitikti produkto saugumo ir vartojimo reikalavimus.

Skardinės – konservuoti žemės ūkio produktai, vaisiai, daržovės, gali būti pakuojami į skardines, kurios užtikrina ilgą produkto vartojimo laiką ir saugumą.

Plastikinės pakuotės arba maišeliai – žalumynai arba uogos būna supakuoti į plonasienes plastikines pakuotes arba maišelius, kurie padeda išlaikyti produkto šviežumą ir patogūs naudoti.
Lietuvos