Apie mus

„Foldsolutions“ – tarptautinė kompanija, vykdanti projektus visose Europos ir Eurazijos šalyse. Mes esame pakavimo sprendimų architektai. Siūlome jums įvairius automatizuotus pakavimo sprendimus bei robotus, kurie atliks daugumą pakavimo ir pagalbinių funkcijų. Turime automatizuotų pakavimo sprendimų bet kuriam kiekvienos pramonės šakos produktui.

Mėsos produktai
Žuvis ir jūros gėrybės
Konditerijos gaminiai
Ne maisto produktai ir skysčiai
Pieno produktai
Agro produktai

RINKITĖS KOMPETENCIJĄ IR EFEKTYVIUS FASAVIMO ĮRENGIMUS
Jums padėti pasiruošę didelę patirtį įgiję pakavimo sprendimų specialistai. Efektyviai ir profesionaliai pagerinsime jūsų gamybos procesus, kadangi tai darome kasdien jau daugiau nei 20 metų. Mūsų robotikos partneriai yra visame pasaulyje pripažinti gamintojai, kurių dėka galime savo klientams pasiūlyti įvairiausius pakavimo sprendimus. Nuo didelio masto iki individualiai sukonfigūruotų pakavimo variantų.

KODĖL JUMS BUS MALONU SU MUMIS BENDRADARBIAUTI
Mes neskirstome savo klientų į didelius ir mažiau svarbius. Mielai bendradarbiaujame su kiekvienu, kuriam reikia kokybiško ir efektyvaus pakavimo sprendimo. Kiekvienu atveju įsigiliname į kliento situaciją ir poreikius. Padedame pasirinkti tinkamiausią pakuotę. Įvertiname našumo poreikius, cechų plotus ir suprojektuojame 3D modelius, kuriose matosi kaip būsima fasavimo įranga derės su esamais įrenginiais. Apmokome darbuotojus ir teikiame pakavimo įrangos priežiūros garantiją.

KĄ PASIŪLYSIME JUMS ARTIMIAUSIOJE ATEITYJE
Nuolat stebime situaciją pakavimo sprendimų ir robotikos rinkoje. Dalyvaujame parodose, renginiuose ir organizuojame papildomus savo specialistų mokymus. Bendradarbiaudami su mumis visada žinosite, kad nepražiopsosite naujausių pakavimo įrengimų tendencijų ir idėjų. Siūlydami savo sprendimus atsižvelgiame į kliento finansines galimybes ir padedame sutaupyti.
Kreipkitės į patyrusius „Foldsolutions“ pakavimo sprendimų architektus jau dabar ir turėkite savo produktui efektyvius kokybiško pakavimo įrengimus.

Lietuvos