Paslaugos

PAKAVIMO ĮRENGINIŲ ANALIZĖ IR REKOMENDACIJOS
Susipažįstame su kliento pasirinkta pakuote ir pradedame tyrimus. Įvertiname jam tinkančius pakavimo įrengimus ir robotus. Išsiaiškiname, kokį našumą ir efektyvumą galima pasiekti su konkrečiais fasavimo įrengimais ir, ar tai atitinka mūsų kliento poreikius. Pagal kliento pageidaujamą biudžetą pakavimo įrangai surandame jam tinkantį sprendimą. Galime pasiūlyti tiek aukščiausios klasės, tiek ekonominės pakavimo įrangos derinius.

PAKAVIMO ĮRENGINIŲ 3D PROJEKTAVIMAS IR SUDERINIMAS
Pagal kliento pateiktus pageidavimus ir suformuotą užduotį pradedame rengti pakavimo įrangos 3D projektą. Atvykstame į kliento gamybos vietą ir susipažįstame su esama situacija: koks skiriamas plotas pakavimo cechui, kur jau stovi gamybos įrenginiai. Parengiame išsamų ir tikslų naujai įsigyjamos fasavimo įrangos projektą, todėl klientui aišku, kaip reikia paruošti patalpas ir kaip būsimi automatizuoto pakavimo įrengimai derės su jau esamais gamybos įrengimais.

PAKUOTĖS PASIRINKIMO KONSULTACIJOS
Kiekvienam gamintojui aktualu, kad jo pasirinkta pakuotė būtų patrauklios išvaizdos, turėtų nepriekaištingą dizainą ir kiek įmanoma ilgiau išlaikytų gaminamus produktus tinkamus vartoti. Kitas svarbus aspektas – pakuotės medžiagoms ir pakavimui numatyti kaštai. Jeigu nežinote kokią pakuotę pasirinkti, mes supažindinsime su rinkoje jau išbandytais variantais ir naujausiomis tendencijomis. Galimi ir individualūs nestandartiniai pakavimo sprendimai, kuriems mes sukursime naują įrenginį tokį, koks gali automatizuotai atlikti reikalingas pakavimo funkcijas.

PAKAVIMO ĮRENGINIŲ PARINKIMAS
Pasiūlysime iš plačios įvairovės pakavimo įrangos, kurią gaminame patys arba patikimi mūsų partneriai. Jeigu jūsų numatytam pakavimo sprendimui reikalingos įrangos mes neturime – suprojektuosime skirtą individualiai jums arba surasime rinkoje tinkamą jums fasavimo įrangą, pristatysime, sumontuosime ir paleisime veikti. Visos pakavimo įrangos paieškos vykdomos pagal tiksliai suformuotą techninę užduotį.

ĮRANGOS SUMONTAVIMAS, DARBUOTOJŲ APMOKYMAS IR GARANTINĖ PRIEŽIŪRA
Pristatysime ir sumontuosime jums reikalingą pakavimo įrangą bei robotus. Paleisime veikti ir ištestuosime. Vidutiniškai šis darbas trunka nuo 1 iki 12 mėnesių. Apmokysime jūsų pakavimo cecho darbuotojus saugiai ir efektyviai naudotis naujai pastatyta įranga. Standartinė garantija mūsų patiektai pakavimo įrangai 12 mėnesių. Po šio termino pabaigos kviečiame pasinaudoti papildomai teikiama mokama pratęsta garantine priežiūra. Mūsų budintis inžinierius visada pasiruošęs operatyviai padėti įrangos sutrikimų klausimais, o atsitikus sudėtingesniam gedimui nedelsdamas atvyks pas jus suremontuoti.

Lietuvos