Jūros gėrybės

KAIP EFEKTYVIAI IR KOKYBIŠKAI PAKUOTI ŽUVIES PRODUKTUS?
Tinkamai supakuoti jūsų gaminami žuvies produktai ir jūrų gėrybės išsilaikys žymiai ilgiau. Išlaikykite juos šviežius ir ilgai tinkamus vartoti. Mūsų pakavimo sprendimų architektai pasiūlys jūsų gamybos linijai tinkamą pakavimo sprendimą. Jums tereikia žinoti į kokią pakuotę norite pakuoti savo produktą, o jeigu dar nežinote – mes pasiūlysime tinkamiausią iš rinkoje jau išbandytų pakavimo variantų. Įvertinsime jūsų pageidaujamą gamybos linijų našumą per pamainą ir paruošime efektyvų pakavimo sprendimą. Suprojektuosime, pristatysime, sumontuosime. Po pakavimo įrenginių paleidimo apmokysime darbuotojus ir suteiksime garantinę priežiūrą.

KOKIEMS JŪROS GĖRYBIŲ PRODUKTAMS TURIME PAKAVIMO SPRENDIMUS
Supažindinkite mus su savo gaminamu žuvies produktu, jau turima fasavimo įranga ir savo gamybos cechų laisvu plotu. Nėra tokio jūros gėrybių produkto, kuriam mes negalėtume pasiūlyti pakavimo sprendimo. Žuvies produktai skiriasi savo formomis, dydžiu, spalva, tekstūra, todėl su pakuote būtina atliepti jūsų pirkėjų poreikius. Lašiša, tunas, ešeriai, skumbrė, tilapija, menkė, šprotai, silkė, midijos, krevetės, krabai, omarai, jūros lydekos, jūros gėrybių mišiniai ir dar visko daugiau. Kadangi įvairių žuvų paruošimo būdai pirkėjui skiriasi, būtina produktui suteikti tinkamiausią pakuotę, kuri pagerins jūsų pardavimus.

KOKIUS ŽUVIES PRODUKTŲ PAKAVIMO SPRENDIMUS SIŪLOME
Įvertinę jūsų gamybos našumą ir pakavimo kiekių poreikius, pasiūlysime automatizuotą pakavimo sprendimą. Jeigu jau turite gamybos ir apdorojimo linijas, mūsų paruoštas produkto supakavimo dalies projektas papildys trūkstamas grandis. Pritaikysime jau rinkoje esančią pakavimo mašiną arba pagaminsime naują pagal išskirtinius jūsų poreikius. Prieš pradedant darbus paruošime jums projekto 3D modelį, kuris leis įsivaizduoti baigtinę produkto pakavimo įrangos situaciją jūsų cechuose. Priklausomai nuo fasavimo įrangos, pakavimo linijos įdiegimas trunka nuo 1 iki 12 mėnesių.

Pateikiame keletą žuvies ir jūros gėrybių produktų pakuotės sprendimų, kuriuos verta apsvarstyti.

Šviežios žuvies pakuotės – plastikinės dėžutės, aliuminio folijos maišeliai ir įdėklai su ledu, kurie padeda išlaikyti žuvies temperatūrą.

Plastikiniai „Doy Pack“ maišeliai – labai populiari pakuotė produktams, kuri gaminama iš lankstaus, tvirto, atsparaus drėgmei ir oro patekimui plonasienio plastiko. Pakuotė gali turėti sandarų „Zip Lock“ užtrauktuko tipo užraktą, dėl to pirkėjui patogu naudoti supakuotą produktą dalimis, atidaryti ir uždaryti pakuotę pakartotinai ir ilgiau išlaikyti jį šviežią.

Plastikiniai „Pillow Bag“ ir „Stabilo Bag“ plėvelės maišeliai – tiek maisto, tiek ne maisto produktams naudojama ir labai paplitusi pakuotė. „Pillow Bag“ patogi ir patikima pagalvėlės formos pakuotė gaminama iš plonasienio plastiko plėvelės, kuri išvaizdžiai guli lentynose. „Stabilo Bag“ taip pat patikimai apsaugo supakuoto produkto šviežumą, atrodo kaip klostuotas stovintis maišelis, kuris gražiai stovi pastatytas ir traukia pirkėjų akį.

Rūkytos žuvies pakuotės – rūkyta lašiša, silkė, karšių lazdelės dažnai pakuojami į plastikines arba aliuminio pakuočių rūšis, kurios padeda išlaikyti rūkytos žuvies skonį ir aromatą.

Marinuotos žuvies pakuotės – marinuota žuvis, tokia kaip marinuotos sardinės, midijos pakuojamos į skaidrias plastikines dėžutes arba stiklinius indelius, kad pirkėjai matytų gardžius marinatus ir padažus.

Žuvies file pakuotės – lašišos, menkės, lydekos file dažnai pakuojama į plastikines dėžutes arba aliuminio folijos maišelius, kurie užtikrina šviežumą ir apsaugo nuo greito sugedimo.

Skrudintos žuvies pakuotės – tai skrudintos žuvies lazdelės arba gabaliukai, kurie dažniausiai pakuojami į laminuotas kartonines dėžutes arba plastikinius maišelius, kurie padeda išsaugoti produkto kokybę ir trapumą.

Šaldytos žuvies pakuotės – šaldytos lašišos file, jūros lydeka, krevetės pakuojami į vakuumo pakuotes arba specialias šaldytuvo dėžutes.

Žuvies gaminių pakuotės – tai įvairūs vartojimui paruošti žuvies produktai, tokie kaip žuvies lazdelės, žuvies kukuliai, žuvies pyragaičiai, kurie pakuojami į plastikines pakuotes, kurios išraiškingai demonstruoja pirkėjams produktų formą ir skonį.
Lietuvos