Mėsos

NORITE EFEKTYVIAI IR KOKYBIŠKAI PAKUOTI MĖSOS PRODUKTUS?
Pakavimo sprendimų architektai suras ir pasiūlys jums geriausią pakavimo sprendimą. Kaip tai padarysime? Susisieksime su jumis ir apžvelgsime esamą situaciją. Išanalizuosime jūsų pakavimo linijų našumą ir efektyvumą. Įvertinsime poreikius ir pateiksime rekomendacijas, suteiksime tinkamiausios pakuotės parinkimo konsultacijas. Parengsime technologinį 3D projektą, kuriame būsimi pakavimo įrenginiai bus suderinti su jau esamais įrengimais. Pagal techninę užduotį surasime reikiamus įrengimus ir jų elementus, pristatysime, sumontuosime, paleisime veikti ir teiksime garantinę priežiūrą. Vykdysime ilgalaikį jūsų pakavimo procesų monitoringą.

KOKIEMS MĖSOS PRODUKTAMS TURIME PAKAVIMO SPRENDIMUS
Mėsos produktų rinkoje tikriausiai nėra tokio produkto, kurio supakavimui mes negalėtume pasiūlyti automatizuoto sprendimo. Jautienos ir kiaulienos mėsa, marinuoti gabaliukai paruošti kepimui. Jautienos, kiaulienos ir vištienos faršas. Kumpiai ir kumpeliai – nuo gabalų iki supjaustytų griežinėliais pusfabrikačių. Įvairių rūšių dešros ir dešrelės: keptos dešrelės, rūkytos dešros. Kiti gaminiai, kurie pagaminti iš mėsos, apdoroti ir jau paruošti vartojimui, kaip gatavi patiekalai arba ingredientai kitiems patiekalams. Žalios mėsos produktai arba skirti šaldymui: jautiena, kiauliena, paukštiena.

KOKIUS MĖSOS PRODUKTŲ PAKAVIMO SPRENDIMUS SIŪLOME
Suprantame, kad mėsos produktų gamintojams tinkamos pakuotės pasirinkimas turi didelę įtaką. Tai atsiliepia produktų kokybei ir pardavimų didinimui. Tinkamai parinkta pakuotė padeda ilgiau išlaikyti produktą šviežią ir prailgina jo vartojimo laiką. Jeigu jau žinote į kokią pakuotę pakuosite savo mėsos produktus, mūsų pakuočių architektai suras ir pasiūlys jums automatizuotą pakavimo sprendimą: nuo vienetinio produkto supakavimo iki transportavimui skirtos pakuotės pakavimo įrangos. Jeigu dar nežinote, kaip geriausia fasuoti jūsų gaminamą produktą – kreipkitės patarimo į mūsų ekspertus.

Pateikiame keletą mėsos produktų pakuotės sprendimų, kuriuos verta apsvarstyti.

Modifikuotos atmosferos pakuotės – tai pakuotės, kurios naudoja specialias dujas, kad ilgiau išlaikytų maisto produkto šviežumą. Šio tipo pakuotės labai populiarios mėsos produktų gamyboje, nes padeda išlaikyti mėsos spalvą, skonį ir tekstūrą. Taip mažinamas maisto atliekų susidarymas ir gerinamas jūsų prekinis ženklas.

Plastikiniai „Doy Pack“ maišeliai – labai populiari pakuotė produktams, kuri gaminama iš lankstaus, tvirto, atsparaus drėgmei ir oro patekimui plonasienio plastiko. Pakuotė gali turėti sandarų „Zip Lock“ užtrauktuko tipo užraktą, dėl to pirkėjui patogu naudoti supakuotą produktą dalimis, atidaryti ir uždaryti pakuotę pakartotinai ir ilgiau išlaikyti jį šviežią.

Plastikiniai „Pillow Bag“ ir „Stabilo Bag“ plėvelės maišeliai – tiek maisto, tiek ne maisto produktams naudojama ir labai paplitusi pakuotė. „Pillow Bag“ patogi ir patikima pagalvėlės formos pakuotė gaminama iš plonasienio plastiko plėvelės, kuri išvaizdžiai guli lentynose. „Stabilo Bag“ taip pat patikimai apsaugo supakuoto produkto šviežumą, atrodo kaip klostuotas stovintis maišelis, kuris gražiai stovi pastatytas ir traukia pirkėjų akį.

Vakuumo pakuotės – populiarios ir naudojamos pakuoti daugeliui maisto produktų. Tai puikus būdas išlaikyti mėsos šviežumą, nes pakavimo metu pašalinamas oras, kuris gali sukelti nepageidaujamą mikrobų augimą.

Termoformuoti konteineriai – naudojami daugumai mėsos produktų, tokių kaip kumpis, faršas, file ar supjaustytos dešros. Tai nedideli plastikiniai indeliai, kurie padengiami plėvele arba dangteliu. Pakuotė apsaugo mėsą nuo išorinių poveikių ir ilgiau išlaiko ją šviežią.

Aliuminio folijos pakuotės – naudojama kai kuriems keptos mėsos produktams. Folija padeda išlaikyti drėgmę, temperatūrą ir apsaugo produktą nuo išorinių veiksnių.

Popierinės pakuotės – vienetiniams produktams pakuoti naudojamos rečiau, tačiau padeda jūsų prekiniam ženklui sukurti ekologišką įvaizdį. Kartono dėžių pakuotės padeda paruošti jau supakuotus vienetinius mėsos produktus transportavimui ir platinimui didesniais kiekiais.
Lietuvos