Ne maisto produktai ir skysčiai

KAIP EFEKTYVIAI PAKUOTI NE MAISTO PRODUKTUS IR SKYSČIUS?
Jeigu gaminate kokius nors ne maisto produktus ar skysčius, jums prireiks juos kokybiškai supakuoti vienetais, kuriuos pristatysite savo pirkėjams. Pakavimo sprendimų architektai iš „Foldsolutions“ padės jums išspręsti šią automatizuoto produktų pakavimo problemą. Susisiekite su mūsų pakavimo sprendimų gamybos įmonėms ekspertais ir turėkite efektyvią kokybiško pakavimo įrangą savo įmonėje. Atvyksime pas jus ir įvertinsime situaciją, išklausysime poreikius darbo našumui ir pakuotės tipui. Suprojektuosime, pristatysime, sumontuosime ir paleisime veikti automatizuotą pakavimo liniją. Apmokysime darbuotojus ir suteiksime garantinę priežiūrą.

KOKIEMS NE MAISTO PRODUKTAMS IR SKYSČIAMS TURIME FASAVIMO ĮRENGIMUS
Suprojektuojame ir įdiegiame automatizuotus ne maisto produktų ir skysčių pakavimo sprendimus praktiškai bet kuriam rinkoje esančiam gaminiui. Kokie tai gali būti produktai? Kosmetikos gaminiai: kremai, losjonai, šampūnai, kondicionieriai, muilai, dezodorantai ir kt. Higienos priemonės: skudurėliai, šluostės, tualetinis popierius, servėtėlės, tamponai, pirštinės. Vaistai: tabletės, kapsulės, sirupai, lašai, tepalai, pleistrai. Chemijos priemonės: skalbimo priemonės, valymo priemonės, plovikliai, dažai, lakai, tirpikliai. Elektronikos produktai: telefonai, televizoriai, kompiuteriai ir kt. Pasakykite, kokį produktą norite supakuoti ir mes pasiūlysime sprendimą.

KOKIUS NE MAISTO PRODUKTŲ IR SKYSČIŲ PAKAVIMO SPRENDIMUS SIŪLOME
Patogi vartotojui naudoti produktą pakuotė. Išraiškingo dizaino. Suteikianti produktui apsaugą nuo aplinkos sąlygų ir mechaninių pažeidimų bei prailginanti produkto vartojimo laiką. Surandame automatizuoto pakavimo sprendimą praktiškai bet kuriam produktui. Pasirūpiname, kad turėtumėte jums reikiamą pakavimo greitį ir našumą.

Pateikiame keletą ne maisto produktų ir skysčių pakuotės sprendimų, kuriuos verta apsvarstyti.

Kartoninės dėžės ir dėžutės – plačiausiai naudojamas ir populiariausias pakavimo būdas tokiems produktams kaip elektronikos prekės, kosmetika.

Plastikinės dėžutės – dažnai naudojamos mažesnių ir lengvų daiktų pakavimui. Tai rašymo reikmenys, kosmetikos produktai ir kt. Kartais turi sandarų arba užsukamą dangtelį, kad būtų užtikrintas jūsų produkto saugumas.

Plastikiniai „Doy Pack“ maišeliai – labai populiari pakuotė produktams, kuri gaminama iš lankstaus, tvirto, atsparaus drėgmei ir oro patekimui plonasienio plastiko. Pakuotė gali turėti sandarų „Zip Lock“ užtrauktuko tipo užraktą, dėl to pirkėjui patogu naudoti supakuotą produktą dalimis, atidaryti ir uždaryti pakuotę pakartotinai ir ilgiau išlaikyti jį šviežią.

Plastikiniai „Pillow Bag“ ir „Stabilo Bag“ plėvelės maišeliai – tiek maisto, tiek ne maisto produktams naudojama ir labai paplitusi pakuotė. „Pillow Bag“ patogi ir patikima pagalvėlės formos pakuotė gaminama iš plonasienio plastiko plėvelės, kuri išvaizdžiai guli lentynose. „Stabilo Bag“ taip pat patikimai apsaugo supakuoto produkto šviežumą, atrodo kaip klostuotas stovintis maišelis, kuris gražiai stovi pastatytas ir traukia pirkėjų akį.

Kartoninės ir plastikinės kombinuotos pakuotės – turi permatomą langelį, pro kurį pirkėjas mato produktą, o antrąją pakuotės dalį sudaro sandari kartoninė dėžutė. Dažnai naudojama vaistams, vitaminams, mažoms elektronikos produktų dalims ir kt.

Buteliai ir buteliukai – plastikiniai arba stikliniai indeliai ir tūtelės, kurie naudojami skystiems produktams pakuoti. Tai kosmetika, higienos priemonės, vaistai, chemikalai ir kiti skysčiai.
Lietuvos