Pieno produktai

KAIP EFEKTYVIAI IR KOKYBIŠKAI PAKUOTI PIENO PRODUKTUS?
Skirtingų pieno produktų galiojimo laikas įvairus, todėl gamintojams būtina pasirūpinti atskiram pieno produktui tinkamiausia pakuote. Tuo pačiu pakuotė turi būti išvaizdaus dizaino, konkurencinga ir traukianti akį bei patogi pirkėjui naudoti produktą. Mes padėsime surasti sprendimą automatizuotam pieno produktų pakavimui. Išsiaiškinsime situaciją, suprojektuosime ir pristatysime bei sumontuosime pakavimo įrangą jūsų gamybinėse patalpose. Pasiūlyta pakavimo įranga savo našumu atitiks jūsų poreikius, darbuotojai bus apmokyti, o fasavimo įrangai suteikta garantija.

KOKIEMS PIENO PRODUKTAMS TURIME FASAVIMO ĮRENGIMUS
„Foldsolutions“ pakavimo sprendimų architektai ir ekspertai turi pasiūlymų kiekvienam rinkoje gaminamam pieno produktui, todėl negaiškite laiko ir kreipkitės į mus. Suprojektuosime jums tinkančią pakavimo linija už prieinamą kainą. Pasirūpinsime, kad pakavimo greitis ir kokybė atitiktų jūsų gamybos poreikius. Kokiems pieno produktams turime pakavimo sprendimus? Skirtingo riebumo pienui. Natūraliems skirtingų konsistencijų jogurtams. Sūriams: kietiems, minkštiems, su pelėsiais, lydytiems, varškės sūriams ir kt. Grietinei ir įvairiems grietinės kremams. Varškei: natūraliai, saldintai, su vaisių priedais. Rūgpieniui ir kefyrui. Vaikų pieno mišiniams, jogurtui ir varškei. Pieno desertams ir kokteiliams.

KOKIUS PIENO PRODUKTŲ PAKAVIMO SPRENDIMUS SIŪLOME
Kiekvieną automatizuoto pieno produktų pakavimo sprendimą deriname su jūsų gaminama produkcija, planuojamu biudžetu pakavimo linijos įrengimams ir našumo poreikiais. Įsigiliname į jūsų individualią situaciją, patalpų pakavimo linijai plotą ir suprojektuojame 3D modelį, kuriame matosi kaip nauji fasavimo įrengimai gamybos vietoje derinasi su jau esama įranga. Naujos pakavimo linijos įranga, paleidimas dirbti ir darbuotojų apmokymas vidutiniškai trunka nuo 1 iki 12 mėnesių.

Pateikiame keletą pieno produktų pakuotės sprendimų, kuriuos verta apsvarstyti.

Tetra Pak pakuotės – viena populiariausių pieno produktų pakavimo formų, kuri jau tapo klasika. Pakuojamas pienas, jogurtai, grietinė ir kitokie skysti produktai. Pakuotės būna skirtingų dydžių ir talpų. Hermetiškai užsandarintos arba su užsukamu dangteliu, patvarios ir puikiai saugo pieno produktus nuo šviesos, oro ir padeda ilgiau išlaikyti šviežumą.

Plastikiniai buteliai – dažnai pienas, rūgpienis, jogurtai, pieno kokteiliai pakuojami į plastikinius butelius ir buteliukus, kurie pagaminti iš PE ar PP kategorijos plastmasės. Buteliukai turi sandarų dangtelį, kuris užtikrina švarumą ir saugumą.

Plastikiniai „Doy Pack“ maišeliai – labai populiari pakuotė produktams, kuri gaminama iš lankstaus, tvirto, atsparaus drėgmei ir oro patekimui plonasienio plastiko. Pakuotė gali turėti sandarų „Zip Lock“ užtrauktuko tipo užraktą, dėl to pirkėjui patogu naudoti supakuotą produktą dalimis, atidaryti ir uždaryti pakuotę pakartotinai ir ilgiau išlaikyti jį šviežią.

Plastikiniai „Pillow Bag“ ir „Stabilo Bag“ plėvelės maišeliai – tiek maisto, tiek ne maisto produktams naudojama ir labai paplitusi pakuotė. „Pillow Bag“ patogi ir patikima pagalvėlės formos pakuotė gaminama iš plonasienio plastiko plėvelės, kuri išvaizdžiai guli lentynose. „Stabilo Bag“ taip pat patikimai apsaugo supakuoto produkto šviežumą, atrodo kaip klostuotas stovintis maišelis, kuris gražiai stovi pastatytas ir traukia pirkėjų akį.
Lietuvos