Konditerija

KAIP EFEKTYVIAI IR KOKYBIŠKAI PAKUOTI KONDITERIJOS GAMINIUS?
Pakavimo sprendimų architektai iš „Foldsolutions“ suras ir įdiegs jūsų konditerijos gaminių linijoje automatizuotą produktų pakavimo sprendimą. Dar neturite pakavimo linijos, o gal jūsų turima nebepatenkina augančių poreikių? Kviečiame susisiekti su mūsų pakavimo sprendimų ekspertais. Supažindinkite mus su esama situacija ir naujais pakavimo poreikiais. Atvyksime, išanalizuosime ir pateiksime rekomendacijas. Parengsime 3D projektą, kuriame matysite kaip būsimi pakavimo įrengimai derinsis su esamais gamybos įrenginiais. Pristatysime jums pakavimo liniją, sumontuosime, paleisime veikti, apmokysime darbuotojus ir teiksime garantinę priežiūrą.

KOKIUS KONDITERIJOS PRODUKTŲ PAKAVIMO SPRENDIMUS SIŪLOME
Gerai parinkta išraiškingo dizaino pakuotė ne tik padidins pardavimus, bet ir ilgiau išlaikys produktą šviežią per visą galiojimo laiką. Automatizuotų konditerijos produktų pakavimo sprendimų rinkoje jau yra daug laiko patikrintų ir išbandytų variantų. Mūsų pakuočių architektai pakonsultuos, kokį pakavimo sprendimą, kokiai pakuotei galima būtų pritaikyti, kad gautumėte geriausią rezultatą tiek produkto išvaizdos, tiek patogumo vartotojui dizaino, tiek pakavimo įrangos kaštų klausimais. Kreipkitės patarimo į patyrusius mūsų pakavimo sistemų ekspertus.

Pateikiame keletą konditerijos gaminių pakuotės sprendimų, kuriuos verta apsvarstyti.

Dėžutės – pagamintos iš kartono arba kietojo kartono, įvairių dydžių ir formų. Dėžutės dažnai būna dekoruotos, turi įdėklų, langelį, kuris vilioja produkto pirkėją ir parodo konditerijos gaminio grožį. Dėžutės gali būti uždarytos su dangteliu arba juostele.

Plastikiniai „Doy Pack“ maišeliai – labai populiari pakuotė produktams, kuri gaminama iš lankstaus, tvirto, atsparaus drėgmei ir oro patekimui plonasienio plastiko. Pakuotė gali turėti sandarų „Zip Lock“ užtrauktuko tipo užraktą, dėl to pirkėjui patogu naudoti supakuotą produktą dalimis, atidaryti ir uždaryti pakuotę pakartotinai ir ilgiau išlaikyti jį šviežią.

Plastikiniai „Pillow Bag“ ir „Stabilo Bag“ plėvelės maišeliai – tiek maisto, tiek ne maisto produktams naudojama ir labai paplitusi pakuotė. „Pillow Bag“ patogi ir patikima pagalvėlės formos pakuotė gaminama iš plonasienio plastiko plėvelės, kuri išvaizdžiai guli lentynose. „Stabilo Bag“ taip pat patikimai apsaugo supakuoto produkto šviežumą, atrodo kaip klostuotas stovintis maišelis, kuris gražiai stovi pastatytas ir traukia pirkėjų akį.

Plėvelės maišeliai – paprastos ir ekonomiškos konditerijos gaminių pakuotės. Dažnai naudojamos mažesnio dydžio saldainiams, sausainiams ir kt. Sandariai uždarytos arba turi plokštelės formą su langeliu pro kurį matomi produktai.

Laminuotos pakuotės – populiarios konditerijos gaminių pakuotės dėl savo prabangios išvaizdos ir apsauginių savybių. Dažnai naudojamos šokoladui, triufeliams, keksiukams. Gali turėti fiksavimo elementus ir langelio skyrių, kad pirkėjui būtų matomi produktai.

Aliuminio folijos įdėklai – naudojami, kad patikimai saugotų produkto formą, nuo drėgmės, kvapų ir pažeidimų. Labai tinka šokoladiniams triufeliams, keksiukams, pyragams.

Kartoninės ar plastikinės lėkštės – pakuoti tortams, pyragaičiams, keksiukams. Suteikia stabilumą, apsaugą ir patogumą vartotojams.

Tinkleliai ir rinkiniai – šokoladiniams saldainiams ar triufeliams pakuoti į rinkinius. Patrauklu pirkėjui ir saugu produktui.

Indeliai – desertams, pyragams pakuoti. Gali būti plastikiniai arba aliuminiai. Turi sandarų dangtelį arba užraktą.
Lietuvos