Pakavimo Įranga verslui

Pakavimo Įranga verslui
Dobot M1-All-in-one Robotic Arm
2020-10-20
Pakavimo Įranga verslui
Rotorinis fasavimo įrengimas
2023-09-21

Dauguma gamybos įmonių žino, kad pakavimo proceso automatizavimas gali būti naudingas, tačiau kai kurios jų gali nenorėti to daryti dėl pradinių investicijų.

Tai suprantama, kai įmonės turi įvertinti kiekvienos didelės investicijos sąnaudas, naudą ir riziką. Kad būtų lengviau apsispręsti, šiame straipsnyje aptariami pagrindiniai pakavimo mašinų privalumai.

Lengviau patenkinti didėjančią paklausą

Iš pirmo žvilgsnio didėjanti paklausa yra ženklas, kad jūsų verslas kažką daro teisingai. Daugiau užsakymų reiškia, kad turite patenkintų klientų ir galite tikėtis didesnio pelno. Tačiau, kaip patvirtins bet kuris gamybos vadovas, didėjanti paklausa gali kelti problemų, jei jūsų įmonė nėra pajėgi su ja susidoroti.

Papildomos darbo sąnaudos, kliūtys ir darbuotojų trūkumas gali lemti mažesnį pelną, praleistus terminus ir kokybės problemas, jei dėl greičio paaukosite tikslumą. Jei jūsų įmonė nesugeba atlaikyti tempo, mažmenininkai gali ieškoti kitų įmonių, jei nesugebėsite neatsilikti. Be to, įmonė gali investuoti išteklius į laikinų darbuotojų mokymą tik tam, kad prarastų juos dėl susižavėjusio konkurento.

Automatizavimas gali padėti greitai padidinti gamybos apimtis, ypač jei numatote augimą ir perkate pakavimo mašinas, kurias galite lengvai atnaujinti.

Sumažinkite darbo sąnaudas

Daugeliui įmonių darbo jėga yra brangi, ypač kai atsižvelgiama į darbo užmokesčio mokesčius, atostoginius, ligos pašalpas, mokymus ir papildomą pensiją. Samdant daugiau darbuotojų būsimam augimui, gali sumažėti pelnas. Kas nutiks, jei įmonei reikės siūlyti padidintus įkainius už neporines pamainas arba mokėti darbuotojams už stovėjimą tarp skirtingų produktų serijų?

Pakavimo įranga – mašinos gali atsipirkti pačios, nes mašinoms reikia tik kelių operatorių. Įmonei nereikia rūpintis pamainomis ir ji gali perskirstyti darbuotojus produktyvesniems darbams, kurie taip pat sukuria pridėtinę vertę, pavyzdžiui, klientų aptarnavimui, valdymui ir techninei priežiūrai. Apskritai pakavimo automatizavimas mažina išlaidas, bet iš tikrųjų didina gamybos apimtis ir kokybę.

Mažiau atliekų ir gaminių atmetimo

Žmonės daro klaidų, todėl neišvengiamai atsiranda papildomų atliekų dėl perpildytų talpyklų, sugadintų produktų ir sunaudojama daugiau medžiagų, nei reikia produktams pakuoti. Laikui bėgant tai kaupiasi ir gali turėti didelės įtakos pelnui.

Automatinės skysčių užpildymo mašinos užpildo labai tiksliai, sumažindamos švaistymą perpildant ir nepakankamai užpildant, dėl kurio gali būti atmestas produktas ar net iškelta teisinė byla reguliavimo institucijoms. Pakavimo mašinos naudoja mažiau eksploatacinių medžiagų, o automatinės dangtelių užsukimo mašinos pagamina mažiau blogai prigludusių dangtelių, kurie gali nutekėti arba sugesti. Ne mažiau svarbu ir tai, kad automatizavimas palengvina kokybės užtikrinimą.

Geresnis kokybės užtikrinimas

Žmonės iš prigimties yra nenuoseklūs. Mes perpildome talpyklas, sugadiname pakuotes, neteisingai užklijuojame etiketes arba nepakankamai užveržiame dangtelius. Kadangi dėl to švaistomi produktai ir tai gali nuliūdinti klientą, įmonės galiausiai samdo papildomus kokybės užtikrinimo darbuotojus ir bando atsekti pasikartojančias klaidas, kad išsiaiškintų, ar tai nėra mokymo problema.

Kadangi automatizavimas užtikrina nuoseklius rezultatus, o mašinų našumas nesumažėja dėl nuovargio ar nuobodulio, užtikrinti kokybę tampa daug lengviau.

Didesnis gamybos greitis / didesnis efektyvumas

Žinoma, viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta investuoti į pakavimo mašinas, yra ta, kad jos gali padidinti gamybos greitį ir kartu sumažinti sąnaudas bei padidinti efektyvumą. Svarbu ir tai, kad, kintant paklausai, daug lengviau didinti ir mažinti gamybos apimtis.

 

Sveikata ir sauga / traumų mažinimas

Pasikartojantys darbai gali būti psichologiškai varginantys ir sukelti pasikartojančias traumas bei nelaimingus atsitikimus vien dėl to, kad žmonės praranda koncentraciją. Automatizavimas atleidžia darbuotojus nuo pasikartojančių užduočių ir sumažina sunkių krovinių kėlimo kiekį, todėl padidėja našumas ir sumažėja traumų bei nelaimingų atsitikimų.

Išlikite konkurencingi

Viena iš pakavimo realijų yra ta, kad vis daugiau įmonių investuoja į automatizavimą, ypač Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, kur tokios šalys kaip Kinija, Pietų Korėja ir Japonija žengia į priekį.

Klausimas keičiasi ir yra ne apie tai, ar įmonė turėtų investuoti į pakavimo technologijas, bet „kaip”. Dabar įmonės turi klausti, kaip jos gali investuoti, nes to nepadariusios gali tapti nekonkurencingos ateinančiais metais.

Be automatizavimo įmonė gali būti prirakinta prie mažesnio našumo, palyginti su konkurentais, ir jai bus sunkiau reaguoti į besikeičiančias rinkas. Automatizuotos pakavimo sistemos ne tik suteikia įmonėms pranašumą, bet ir gali padėti joms išlikti.

 Išlaisvina darbuotojus nuo pasikartojančių darbų

Labai nedaugeliui žmonių iš tikrųjų patinka labai pasikartojantys darbai ir jie mieliau renkasi ką nors daug labiau tenkinančio. Įmonėms už šias užduotis mokant atlyginimus ir patiriant išlaidas, gali būti išsiurbiamas pelnas, nors už tą patį atlyginimą būtų galima išlaikyti produktyvesnį darbuotoją.

Automatizavimas gali išlaisvinti darbuotojus nuo monotonijos ir suteikti jiems daug naudingesnį darbą klientų aptarnavimo, priežiūros, mašinų valdymo ar IT srityje. Dėl to sumažės darbuotojų kaita, o daugiau darbuotojų dirbs mėgstamą darbą ir turės galimybių tobulėti.

Geresnė socialinė distancija

Dėl COVID-19 įmonės visame pasaulyje turėjo prisitaikyti prie naujų darbo metodų, ypač palaikančių socialinę distanciją. Neišvengiamai dėl darbuotojų atotrūkio įvairiose pramonės šakose labai sulėtėjo gamyba. Kadangi automatinėms pakavimo mašinoms reikia mažiau darbuotojų ceche, išlaikyti socialinį atstumą tampa daug lengviau, o gamyba iš tikrųjų pagreitėja. Atsižvelgiant į neaiškumus, susijusius su COVID-19, ypač Australijoje, dabar gali būti tinkamas metas ieškoti naujų metodų ir atnaujinimų.

Išvada

Šie privalumai leido jums sužinoti, kaip pakavimo mašinos gali padėti jūsų verslui dabar ir ateityje. Atlikdami sąnaudų ir naudos analizę galite nuspręsti, kaip jūsų verslas gali maksimaliai išnaudoti automatizuotų sistemų teikiamą naudą.

Lietuvos